Baseny, producent basenów, baseny kąpielowe, baseny ogrodowe, baseny producent.


Baseny MARTYNIKA 7m x 3.2m x 1.5m

Baseny EGINA 5 m x 2.70 m x 1.30 m

Opis

Basen Martynika to duża przestrzeń do pływania. Praktyczność wynikająca z dodatkowych miejsc do siedzenia. Komfort i bezpieczeństwo.

Wymiary

Długość:

7 m

Szerokość:

3.20 m

Gębokość:

1.50 m

Kształt:

prostokąt nieregularny

Kolory

Jeśli chodzi o możliwa kolorystykę, oferujemy klasyczne kolory: biały, szary, kremowy i niebieski oraz pięknie mieniący się metalik 3D: biały, piaskowy i niebieski.

realizacja

Jakość naszych basenów

Wszystkie produkty użyte do wyrobu basenu posiadają certyfikaty z przeznaczeniem typowo basenowym. Wszystkie surowce posiadają certyfikacje TUV. TUV to niezależna niemiecka organizacja certyfikująca jakość wyrobu i bardzo ceniona w Polsce i na świecie.

Zobacz więcej realizacji

Produkcja basenów

Wytworzony z wysokiej jakości żywic stanowi trwały i wytrzymały produkt. W odróżnieniu od konkurencji poszczególne warstwy są grubsze, a zastosowane metalowe kształtowniki pozwalają transportować basen bez wsporników. Każda niecka posiada plaster miodu przymocowany do spodu dna basenu, dzięki niej nie jest potrzebne stosowanie dodatkowych styropianów bądź styroduru w czasie montażu. Natryśnięta pianka poliuretanowa stanowi dodatkową izolację pomiędzy ziemią, a niecką basenową zapobiegając wychładzaniu wody. 

Ekspansja naszej firmy jest najlepsza wizytówką i potwierdzeniem jakości oraz doświadczenia. Za dodatkową opłatą oferujemy baseny z ceramiczną warstwą. Nadaje ona dodatkowej sztywności niecce oraz wytrzymałości na osmozę.

Zobacz dlaczego warto

Sprawny montaż

Szybka dostawa

Najwyższa jakość wykonania

Bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem

Pozytywne opinie

Jasne warunki

0