Baseny, producent basenów, baseny kąpielowe, baseny ogrodowe, baseny producent.


Baseny KORFU I 6.5m x 3m x 1.4m

Baseny EGINA 5 m x 2.70 m x 1.30 m

Opis

Pływanie w basenie Korfu przeniesie nas ponownie w greckie klimaty. Rozbudowane schodki i miejsce do leżakowania podnoszą komfort użytkowania.

Wymiary

Długość:

6.50 m

Szerokość:

3 m

Gębokość:

1.40 m

Kształt:

prostokąt zaokrąglony

Kolory

Jeśli chodzi o możliwa kolorystykę, oferujemy klasyczne kolory: biały, szary, kremowy i niebieski oraz pięknie mieniący się metalik 3D: biały, piaskowy i niebieski.

realizacja

Jakość naszych basenów

Wszystkie produkty użyte do wyrobu basenu posiadają certyfikaty z przeznaczeniem typowo basenowym. Wszystkie surowce posiadają certyfikacje TUV. TUV to niezależna niemiecka organizacja certyfikująca jakość wyrobu i bardzo ceniona w Polsce i na świecie.

Zobacz więcej realizacji

Produkcja basenów

Wytworzony z wysokiej jakości żywic stanowi trwały i wytrzymały produkt. W odróżnieniu od konkurencji poszczególne warstwy są grubsze, a zastosowane metalowe kształtowniki pozwalają transportować basen bez wsporników. Każda niecka posiada plaster miodu przymocowany do spodu dna basenu, dzięki niej nie jest potrzebne stosowanie dodatkowych styropianów bądź styroduru w czasie montażu. Natryśnięta pianka poliuretanowa stanowi dodatkową izolację pomiędzy ziemią, a niecką basenową zapobiegając wychładzaniu wody. 

Ekspansja naszej firmy jest najlepsza wizytówką i potwierdzeniem jakości oraz doświadczenia. Za dodatkową opłatą oferujemy baseny z ceramiczną warstwą. Nadaje ona dodatkowej sztywności niecce oraz wytrzymałości na osmozę.

Zobacz dlaczego warto

Sprawny montaż

Szybka dostawa

Najwyższa jakość wykonania

Bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem

Pozytywne opinie

Jasne warunki

0